Úvodní stránka » montáž WPC terasy

Snadná pokládka WPC terasových profilů

 Wood-plastic terasové profily jsou díky jednoduchému promyšlenému systému a pomocí kovových spon velmi pohodlně namontovány. Pokud jsou používány skryté spoje, nedochází při montáži k poškození povrchu samovrutnými šrouby.

Materiál dřevoplastových WPC profilů je možné opracovávat běžnými nástroji, které jsou určené k opracování dřeva. K zakrytí koncových ploch terasy slouží úhelníky z eloxovaného hliníku, WPC lišty nebo samotná terasová prkna. Spodní díly nosné terasové konstrukce jsou dodávané většinou ve stejném materiálu jako jsou terasová prkna. Podle složitosti podloží se používají v některých případech hliníkové nosiče nebo hranoly z exotické dřeviny. 

Odlehčené profily pro stavbu terasy nabízí odlehčenou strukturu, nezatěžují stavební konstrukci a jsou ideální i pro vyvýšené terasy. Pro bezvadné používání Vaší terasy doporučujeme vždy montáž pouze u doporučených nebo certifikovaných firem. Montáž certifikovaným montážníkem je zárukou dlouhodobě fungujícího terasového systému bez dalších nákladů a využití skutečných vlastností a výhod WPC profilů.

Plné WPC terasové profily není nutné spádovat a kotvit k podloží. Mají větší nosnost a jsou ve větčí oblibě.

Požadujete montáž terasy? Využijte přiložený formulář nebo kontaktní údaje:

 


Správná montáž je předpokladem pro uznání reklamace


 

 

 

odpočinek a pohoda


WPC-terasy-extruwood

 

Aktuality